rizeni a regulace vytápění a zdrojů tepla - Inteligentní elektroinstalace pro dům i byt

Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Donec eget velit facilisis,
feugiat purus et, placerat dolor.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

NAŠE NABÍDKA

Zónová regulace topení

Zónová regulace umožňuje úsporný a jednoduchý systém regulace topení
, dovoluje topit pouze v těch místnostech, kde to opravdu potřebujete. Díky snadnému nastavení a regulaci tak šetříte Vaše náklady na vytápění.Tento systém je zkonstruován tak, aby po celý rok poskytoval příjemnou teplotu podle Vašich požadavků. Nastavení upravíte snadno pomocí jediného dotykového displeje. Navrženo je k použití v domech, apartmánech i komerčních budovách.
Snadná správa z jednoho místa i z jednotlivých místností, možnost bezdrátové i drátové řešení, jednoduchá rozšiřitelnost, předefinované uživatelské profily.

Možnosti uživatelských profilůJsme certifikovaným partnerem firmy Jablotron Alarms pro instalace zónové regulace vytápění a díky tomu můžeme našim klientům poskytnout také prodlouženou záruku 5 let při instalaci certifikovaným montérem.
Záruka se nevztahuje na baterie a zálohovací akumulátory. Certifikovaný montér získává s platným certifikátem neomezený bezplatný servis na veškeré výrobky JABLOTRONu po celou dobu platnosti jeho certifikátu.

           

AC-116 řídící jednotka
Řídící jednotka AC-116 slouží pro řízení až 16 nezávislých teplovodních okruhů nebo místností. Jednotlivé místnosti se řídí na základě informací z bezdrátových nebo sběrnicových pokojových termostatů.
Jednotka může účinně řídit teplovodní podlahové vytápění nebo radiátory. Pro přehledné ovládání a rozšířené funkce se používá dotykový displej AC-100LCD.AC-100 LCD dotykový displej
Dotykový displej k řídící jednotce AC-116. Displej umožňuje pohodlné ovládání a optimalizaci topného systému z jednoho místa. Každá místnost může mít přehledné zobrazení požadovaných teplot.
Umožňuje snadné použití přednastavených nebo vlastních profilů. Pomoci AC-100LCD je možné rozdělit AC-116 na dva nezávislé topné systémy nebo spojovat více řídicích jednotek k sobě.


AC-100 LCD dotykový displej v kombinaci s AC-116 řídící jednotkou
Slouží pro vaše přehledné a komfortní ovládání vašeho vytápění

TP-82N Bezdrátový pokojový termostat
TP-82N slouží k měření a regulaci teploty. Teplota se nastavuje otočným kolečkem. Termostat reguluje nastavenou teplotu 24h denně. Proti nežádoucí manipulaci lze ovládání zamknout.

TP-83IR Programovatelný bezdrátový pokojový termostat s IR teplotním senzorem
TP-83IR je programovatelný pokojový termostat pro podlahové vytápění s týdenním topným programem. Termostat je vybaven IR teplotním senzorem, který umožňuje bezdrátově měřit teplotu podlahy.
Termostat se nastavuje a programuje otočným kolečkem. Lze jej kombinovat s prvky bezdrátového systému Oasis Jablotron, v takovém případě je možné:
-  zapínat a vypínat topení dálkově (mobilním telefonem, dálkovým ovládačem, internetem...),
- blokovat topení, jsou-li otevřená okna,
-  informovat uživatele o poruše topení a nebezpečí mrazu (při poklesu teploty pod nastavenou hodnotu odešle SMS),
-
 informovat o nebezpečí požáru (při překročení nastavené teploty).

TP-83N Programovatelný bezdrátový pokojový termostat
TP-83N je bezdrátový programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem. Umožňuje komfortní a zároveň úspornou regulaci teplot v interiérech obytných budov.

AC-83 Bezdrátový modul silových relé
Výrobek je komponentem systému Oasis 80 firmy Jablotron a obsahuje dvě silová relé řízená rádiem a navíc relé pro ovládání oběhového čerpadla. Na výstup relé se na rozdíl od AC-82 spíná přímo 230V z napájecích svorek
.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky