inteligentní elektroinstalace - Inteligentní elektroinstalace pro dům i byt

Přejít na obsah


Inteligentní elektroinstalace a aplikační software pro řízení a MaR

Inteligentní elektroinstalce navrhujeme jako "stavebnici"  použitelnou do běžných bytů, rodinných domů, společných prostor bytových domů i průmyslových budov.
Významnou výhodou je možnost systém, při dobrém původním návrhu, rozšiřovat  postupně i v budoucnu, dle nových potřeb Vás a Vaší rodiny.

Řídící
jednotka je využívána již asi 20 let v průmyslových aplikacích a nyní se začal užívat pro řízení bytů a domů, z toho plyne, že je dostatečně spolehlivý,
jak pro průmysl, tak pro
komfort bydlení.  Nově užití pro bydlení umožnily až designová řešení jednotek pro použití do interiérů bytů a domů.

. . . instalace navrhujeme individuálně, zpracujeme Vám řešení dle Vašich představ a potřeb . . .


Výhody řešení a pořizovací cena

Pokud uvažujete o vybavení domu např. řízením vytápění v místnostech, měřením a řízením zdrojů tepla, ovládáním žaluzií, rolet, markýz, vstupních bran, řízenou ventilací, zabezpečovacím systémem, závlahovým systémem, bazénem atd. je pravděpodobné, že při pořízení inteligentní elektroinstalace ušetříte hned při nákupu.


Ne
musíte kupovat několik různých systémů, ale stačí jeden, který řídí a hlídá vše.


Všechno můžete ovládat na dálku po internetu, smart telefony nebo pomocí SMS, vždy máte online informace o stavu domu, zahrady i například o přítomnosti dětí po návratu ze školy.Na základě rozhovoru s Vámi vám rádi vypracujeme cenovou nabídku, která je ZDARMA.

Pokud, by jste požadovali změny i ty samozřejmě zapracujeme rovněř ZDARMA.

Protože se věnujeme i projekci, nabízíme i zpracování projektu elektro - CENA dle rozsahu a dohody.


Ekonomika

Nově se nabízí jednotky, které podporují měření, evidenci odebrané elektrické energie, v průběhu času je tak možno optimalizovat její spotřebu.
Šetříte provozní náklady úsporou energií, dům se sám včas zastíní, interiér se nepřehřívá v zimě se využije slunce k podpoře vytápění, tak může být regulována teplota uvnitř jen funkcí žaluzií a rolet, řídí se vytápění tak jak je v jednotlivých místnostech potřebné.
Můžeme Vám propojit vytápění se slunečními kolektory nebo fotovoltaickými články.
Ekonomické úspory díky řízení vodního hospodářství pro závlahu zahrady, efektivně ohřejete vodu v bazénu, případně i optimalizace dávkování bazénové "chemie". Ekonomický režim větrání, odvětrání vlhkosti, závlahy trávníku v době vaší nepřítomnosti. V době kdy nepotřebujete elektrickou energii je možné obvody odepnout a zrušit elektro-magnetické vlny.
Využitím výše uvedených možností těchto systémů je možné výrazně omezit spotřebu a hlavně "účinně" spotřebovat energie potřebné pro život v domě nebo bytě a tím se chovat nejen ekonomicky, ale i ekologicky.Ekologicky

Využitím našeho inteligentního systému je možné výrazně omezit spotřebu energií a tím se chovat nejen ekonomicky ale i ekologicky. Zdravé prostředí ve vašem domově zabezpečené řízením teploty, vlhkosti, CO2, osvětlení a stínění splní vaše nejvyšší požadavky.

Mějte svůj domov pod kontrolou jediným dotykem

Systém inteligentního bydlení je možné ovládat z telefonu, tabletu nebo PC. Nastavování a kontrola  je nově velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá. Nejen topení, světla, žaluzie  nastavíte pomocí přehledného půdorysu, ale i s nástěnnými designovými vypínači a ovladači.

Komfort

Jednoduše si zvolíte scénáře a potřebné osvětlení, pokud je večer rolety, žaluzie se sami upraví. Funkce můžete
snadno nastavovat dotykovým WiFi tabletem, nepotřebujete pro každou roletu samostatný ovladač a jedním stiskem mohou např. všechny "dolů".
Závlahový systém sám zajistí, aby trávník nebyl suchý a vybere jaký použije zdroj nejlevnější vody. Závlaha se spouští jen v době, kdy není prudký sluneční svit a ve vaší nepřítomnosti.
Všechny funkce v systému navrhujeme tak, aby maximálně sloužily pro pohodlí, bezpečnost a ekonomiku v domě.Přehledně

Z přehledných grafů a uložených hodnot zjistíte vše potřebné.  Měření tepelné energie, elektřiny, plynu nebo vody umožňuje jak vzádlený dohled, tak i jednoduché rozúčtování nákladů z uložených hodnot.

Odkudkoliv

Náš inteligentní systém je možné ovládat z chytrého telefonu, tabletu nebo PC, stačí Vám pouze internetové připojení.

Návrat na obsah