naši obchodní partneři a dodavatelé - Inteligentní elektroinstalace pro dům i byt

Přejít na obsah

Partneři


Níže uvádíme několik partnerských organizací s nimiž se snažíme najít nejkratší cestu k vaší maximální spokojenosti.
Spojení s profesionály v různých oblastech má přinést prospěch Vašim rozmanitým požadavkům.


Společnost Teco a.s. je přední český výrobce průmyslových řídicích systémů kategorie PLC (z anglického slova Programmable Logic Controller), které jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány podle mezinárodních standardů řady IEC EN 61131. Kvalita výrobků a výrobní postupy společnosti Teco a.s. jsou od roku 1996 certifikované podle mezinárodního standardu EN ISO 9001:1994 a od roku 2002 podle EN ISO 9001:2000. Teco a.s. má pro vývoj PLC a dalších automatizačních systémů k dispozici vlastní výrobní a vývojové kapacity a trvale zajišťuje školení a výcvik svých HW a SW techniků a vývojových inženýrů.

Systém iNELS Smart Home Solutions je produktem společnosti ELKO EP se sídlem v Holešově je na trhu elektroinstalací již 21 let. Po celou dobu jej zákazníci nachází pestrou škálu přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace.

Control4
Ve spolu-
práci s firrmou
YATUN, s.r.o. nabízíme našim zákazníkům implementaci ovládání multimedií Control4 do našich instalací inteligentních domů. Tento systém nabízí ověřené, jednoduché, graficky líbivé zpracování ovládání hudby, filmů a případně i položek inteligentního domu.

Zónová regulace topení - tento systém je navržen tak, aby po celý rok poskytoval příjemnou teplotu podle požadavků uživatele. Denně tak můžete řídit topení v každé místnosti /zóně/.  Hlavní vlastnosti jsou, nastavení si uživatel upraví snadno pomocí jediného dotykového LCD displeje. Navrženo je k použití v domech, apartmánech i komerčních budovách.  Snadná správa z jednoho místa i z jednotlivých místností, možnost bezdrátové i drátové řešení, jednoduchá rozšiřitelnost, předefinované uživatelské profily.Zálohované oběhové čerpadlo - výhodou celé koncepce zálohovaného oběhového čerpadla je, že systém provádí automatickou kontrolu všech svých klíčových komponentů a je schopen včas upozornit na případnou závadu (mechanické zablokování čerpadla, ztrátu kapacity akumulátoru, poruchu teplotního snímače, výpadek elektrické energie v rozvodné síti apod.).
Standardní oběhová čerpadla při výpadku elektrické sítě nefungují a jejich zálohování je problematické. Přitom zastavení oběhu v topení s kotlem na tuhá paliva či v systému solárního ohřevu může způsobit havárii. Řešení od JABLOTRONU, zálohované oběhové čerpadlo CP-201, konečně nabízí ekonomické a profesionální řešení. Velkou výhodou je nejen bezpečnost, ale i možnost distribuovat akumulované teplo do vytápěcí soustavy i v době po výpadku elektrické energie až 24hodin.

Jablotron - creating alarms patří k významným dodavatelům alarmů a zabezpečovací techniky. Systémy instalují tisíce montážních partnerů a užívají statisíce spokojených zákazníků po celém světě. Jsme certifikovaným montážním partnerem Jablotron.


se zabývá: elektroinstalacemi, rekonstrukcemi, stavebními upravami, zednickými  a sádrokartonářskými pracemi, podlahářskými pracemi, bazénovou technologií a úklidem či drobnými opravami.

je firma zabývající se odbornou aplikací a prodejem komponent podlahového vytápění a systémů ochrany proti zamrzání potrubí, okapů, okapových svodů, venkovních ploch a to i v oblasti průmyslu. Aktuálně spolupracujeme při instalacích elektrických topných kabelů řízených naší inteligentní aplikací, která umožńuje příjemné ovládání vytápění a jiných funkcí s plnou vizualizací stavů a možností dálkového ovládání z prostředí webových prohlížečů.

řídíme a nasazujeme fotovoltaické panely s firmou David Štička fotovoltaické systémy, tato nabízí kompletní služby v oblasti dodávek a montáží fotovoltaických systémů. Poradenskou činnost při výběru vhodných řešení a způsobu realizací. Řešení pro ty, kteří chtějí mít svůj alternativní zdroj elektřiny.

Mecron Přerov s.r.o. je naše partnerská, dodavatelská velkoobchodní firma, tato disponuje širokou nabídkou elektro zboží. Nabízí širokou nabídku elektroinstalačních materiálů, kabelů od ověřených výrobců, dále různé komponenty pro montáž našich zařízení. Dále nabízí širokou nabídku komponent předního světového výrobce  - LEGRAND.

Provozujeme náš eshop na adrese "shop.ChytryByt.cz" na platformě oXyShop. Zaměřením společnosti oXy Online s.r.o. jsou e-commerce, především systémy pro obchodování na internetu oXyShop X5, oXyShop X7 a pronajímané internetové prodejní řešení oXyShop Ready2Go. oXy je rovněž vydavatelem několika významných online médií, z nichž jsou nejznámější Svět hardware, TV Freak a Digimanie.

Naše firma zajišťuje pro firmu GHC dodávky MaR pro různé technologie úpraven a bazénů. GHC Invest, s.r.o. působí v oblasti úpravy pitné a bazénové vody, vytváří studie, projektuje a také realizuje dodávky buď částí nebo kompletních technologických celků úpravy vody, staví a rekonstruuje veřejná koupaliště, bazény a aquaparky, dodává na klíč soukromé bazény vysokého standardu, rekonstruuje úpravny pitné vody, dodává chemikálie pro úpravu vody, vodárny a veřejné bazény zásobuje chlorem.

s firmou Slopart spolupracujeme v oblasti grafických řešení. Vytváření 3D vizualizací interiérů a exteriéru staveb. Nabízíme tak zákazníkům možnost vybrat si svůj osobitý vzhled řídící aplikace. Firma Slopart mů bohaté zkušenosti i z oblasti fotorealistických a animačních prací.

pro firmu POR Přerov zajišťujeme dodávky řídících případně vizualizačních nástrojů pro jejich činnosti z oblastí realizací bazénových technologií, saun, kuchyní, prádelen apod. Specifické zaměření se týká úspory vody a energie v provozech bazénů a koupališť, ale také v provozech hromadných umýváren a hygienických zařízení. V roce 2011 jsme společně vytvořili vizualizační systém provozů bazénů a koupališt  "SMART POOL" , tento umožnuje kompletní řízení a hlídání bazénových technologií.

na našich realizacích často využíváme výrobky skupiny Legrand, tato nabízí kompletní řešení především v těchto oblastech:
výkonové jištění a spínání, modulární přístroje, rozvodnice a rozváděče, rozvod a příslušenství pro kabeláž, kompenzace jalového výkonu, přípojnicové systémy a NN transformátory, organizace a vedení kabelů, systémy strukturované kabeláže, nouzové osvětlení, elektroinstalační přístroje a příslušenství, audio-video vstupní systémy, výrobky ve zvýšeném krytí.

využíváme informací z portálu Svět Hardware je to nezávislý server s denním zpravodajstvím z oblasti IT, rozsáhlými recenzemi HW komponent a srovnávacími testy.

Ateliér Vrbík zajišťuje inženýrskou činnost a projekční práce dle požadavků objednatelů. Spolupracujeme při úpravách a návrzích interiérů dle představ zákazníků.

TV Freak se zaměřuje se na moderní spotřební elektroniku: LCD/plazma TV, videokamery, multimediální centra, projektory a zpracování videa na PC. Hlavní je zpravodajství o novinkách a objektivní podrobné recenze.

Spolupracujeme na některých realizacích s profesionálními úklidovými firmami, jako např. úklid - Josef Banýr za dlouhou dobu působnosti získala firma bohaté zkušenostmi a profesionální přístup k provádění prací.

Společnost ELKO EP je  významným výrobcem komponent elektroinstalací již 21 let. Vyrábí pestrou škálu přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace a také oblast inteligentních elektroinstalací. Své výrobky nabízí k implementaci svým certifikovaným partnerům. Taktéž instalujeme a oživujeme tyto výrobky, které přispívají nejen ke komfortnímu ovládání, ale jsou i šetrné vůči životnímu prostředí a šetří energii.

Návrat na obsah